Banese 2 dhomeshe

Shitet nga: arben 01 Shk 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 71 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes banesen 2 dhomeshe kati 5(fundit)te ndertesa e Yu programit,ka shpajz brenda ne banes dhe shpajz jasht banese6m2,parket te renovuar dhe banjo te renovuar.Banesa ka dhe nenkul'm qe nuk eshte mbindertim,por pjese shfrytezuese e baneses me 45m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim