Banese 2 dhomshe 67m2 kati 4Mati 1 T RUKOLLI

Shitet nga: Kosova Immobilien Sot 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Mati 1 ( mbi Standardin te Rukolli) , me sipërfaqe 67m2, kati 4-tër (me lift). Banesa ka sallon me kuzhine, 1 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka 2 ashënsora, ka parking rrugor, ka ujë 24H, kontrata behet të noteri. E gatshme për banim

Ndërtim i ri.
Çmimi: Sipas Marreveshjes.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim