Banese 2 dhomshe me qera ne Kalabri (Emshir)

Shitet nga: Rinor 05 Shk 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Lagjen Kalabria (Emshir) afer gjelltores Nazi ( 2 hyrje larg saj)
Gjendet ne Katin e 2t.
Banesa ka gjithsej 62m2.
Banesa ka 2 dhoma gjumi 1 sallon me kuzhine 1 banjo 1 terase.
Banesa eshte e re dhe e sapo mobiluar komplet me mobilje te reja. Uje,rryme dhe nxemje qendrore posedon 24h.
Banaa preferohet per Familjare, Nderkombetar, Cifte .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim