Banese 3 dhomeshe prej 72m2 ne Dardani Kurriz

Shitet nga: AVNI 27 Tet 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomeshe prej 72 m2 neto ne lagjen Dardania Kurriz, ne katin e V. Banesa eshte me dy nivele dhe eshte e renovuar. Banesa ka kete perberje:

- Dhome e dites
- Dy dhoma gjumi
- Kuzhine me trepezari
- 1 Banjo
- 1 WC
- Shpajz
- Balkon

Cmimi i baneses eshte 85,000 Euro.

Te interesuarit mund te lajmerohen ne tel:

AVNI 044 164 508
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim