Banese 3 dhomshe 82m2 kat6 Lagja Muhagjerve

Shitet nga: Kosova Immobilien Sot 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

920 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagja e Muhaxherëve
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen e Muhaxherëve (afër Ambasades të Zvicrrës, te Xhamia e Muhaxherëve) me sipërfaqe 82m2 kati 6-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa është e gatshme për banim, ka 2 lifta në objekt, ka ujë 24H, ka parking rrugor, ka gjelbrim. Kontrata bëhet te Noteri.


Ndertim i ri.
Çmimi: 920€. Për m2. I negocjushem

+377/ 44245454 (VIBER).

044245454
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim