Banese 4 dhomeshe ne Ulpiane super qmim

Shitet nga: arber Sot 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: ULPIANE
Sipërfaqe: 94.8 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes Banese ne lagjen ulpiana me super qmim, banesa me 94.8 m 2,banesa ka 4 dhoma fjetje, 2 banjo, kuzhine shpajzi, 2 koridore,2 ballkona, pamje nga lindja dhe perendimi , plus ka podrumin 6 m2
Qmimi 1100 i diskutueshem
Kontakt_Viber_Arberi

045 641 794 dhe 045 19 00 19

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim