Banese 4 dhomeshe ne qender afer Baholleve

Shitet nga: Patundshmeri + qera 04 Gsh 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

82 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 89 m2
Komuna: Prishtinë
Banese me 3 dhoma te gjumit (4 dhomeshe) ne qender afer Baholleve (ne afersi te ProCredit bankes, te komunes se Prishtines, te Qafes, te Kuvendit te Kosoves dhe tregut te devizave dhe te gjelbert)

Kati i trete me shiqim kah perendimi
Ka tri dhoma te mira te gjumit (dy me te medha e nje me e vogel)
Ndertimi eshte modern dhe i ri
Dhoma e dites eshte e madhe me kuzhine dh eme ballkon

Çmimi 82000 euro

Mund te shihet ne cdo kohe

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim