Banese 40m2 ne Dardani!Delta

Shitet nga: Delta 06 Pri 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

46 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 40 m2 në Prishtinë, afër shkollës fillore ‘Dardania’, ne katin e katërt (lifti punon). Ka edhe ka 3 parkingje te madhe përpara, një park përpara dhe një park mbrapa, është afër stacionit te autobusëve. Është me nxehje qendrore te qytetit dhe është e mobiluar shitet me te gjitha mobiliet. Çmimi 46.000
Informata 045 588 135 ose 044 249 654 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim