Banese 44m2 ne Ulpiane kati I

Shitet nga: Patundshmeri 03 Gsh 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 44 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa m4 44 m2 ne Ulpiane
Kati i I-re
E renovuar dhe mobiluar (shih fotot)
Prane QKU dhe fakultetit te mjekesise
Ipet lehte me qera dhe me cmim te mire
Pamjen e ka kah juglindja e Prishtines (kah QKU)

Çmimi 60000 euro me mobiljet

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim