Banese 50m2 ne Ulpiane

Shitet nga: Patundshmeri 03 Gsh 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banese 50m2 e renovuar ne teresi dhe plotesisht e gatshme per banim (e mobiluar)
Gjendet ne rrugen kryesore
Kati i III-te ne ndertesa te vjetra te planifikuara mire
Ngjitur e ka nje banese tjeter me 40m2 e te njejtit pronar qe eshte ne shitje gjithashtu
Ka parking te planifikuar mire para dhe pas nderteses
Ka pamje te mira nga te dy anet e ndertese
Ka dhome te dites, kuzhine, dhome te fjetjes, paradhome, nje shpajz

Çmimi eshte 75000 euro (eshte fiks 1500 euro per m2)

Pronari shqiptar dhe me dokumente plotesisht te rregullta

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim