Banese 52m2 e re ne Tophane

Shitet nga: Doni 23 Gsh 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Tophane Prishtine
Sipërfaqe: 52 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Banese e re e gatshme per mobilim

52m2 me shikim kah lindja, dy dhoma (nje e ndejes dhe nje e fjetjes), banjo, kuzhine, ballkon

Kati i trete, me ashensor, me uje 24 ore, ndertim i mire dhe ne vend te mire (vetem 3min nga qafa ne kembe)


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim