Banese 55 m2, ne Mati 1, Prishtine

Shitet nga: Xhevdeti 15 Mar 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne Mati 1, Prishtine, 55 m2, kati i III, 2 dhoma, korridor i madh, banjo, terrace. Banese e re dhe teresisht e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim