Banese 58m2 ne Dardani te bashkesia lokale!Delta

Shitet nga: Delta 03 Gsh 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dhome gjumi,dhome dite,kuzhine te vecante,tarrace.Eshte komplet e renovuar dhe ndodhet ne perdhes.Informata 045 588 135 ose044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim