Banese 67m2 ne Ulpiane afer AAK

Shitet nga: Patundshmeri + qera 03 Gsh 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

78 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Banese ne shitje afer AAK ne Ulpiane
Kati i 4 (i fundit)
3 dhoma, kuzhine, ballokon kah parku me shikim te mire, banjo e madhe
E renovuar dhe e mobiluar

Çmimi 78000 euro

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim