Banese 68m ne lagjen Arberia

Shitet nga: olti 19 Dhj 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Banesa e re ne shitje
Adresa L. Arberia ish Dragodan prapa ministrise se shendetesise
Rr. Eduard Lir Kati i 4-te
Banesa ka 68 m2
Ka kete renditje sallon e kuzhine se bashku, dhome te fjetjes shpajzin banjon dhe terasen.
Çmimi 45 000 euro
Çmimi eshte i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim