Banese 73m2 Tophane afer Qafes Prishtine

Shitet nga: Doni 23 Gsh 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 400 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Tophane Prishtine
Sipërfaqe: 73 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë

Banese e re afer Qafes Prishtine

73m2 me tri dhoma (nje e dites me kuzhine dhe dy te fjetjes, nje normale dhe nje me e vogel)
Kati 4, 5, 6, 7, 8, 9
Ndertimi eshte i ri, me standard te mire dhe fare afer Qafes
Ka ashensor, uje 24 ore
Shiqon kah lindja
E gatshme per vendosje (per mobilim)


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim