Banese 75m2 ne qender shitet - ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 05 Jan 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Ne Qendren e ngushte te Prishtines, shitet banesa cca 75m2, perdhese, e rinovuar ne teresi dhe e mobiluar komplet, me bodrum 13m2. Banesa, përveç për banim, eshte e pershtatshme per çfaredo lloji të afarizmit (restorant, ordinance, zyre, e tj.). Çmimi sipas marreveshjes. Tel.045/50 20 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim