Banese 80m2 ne Tophane afer Qafes Prishtine

Shitet nga: Doni 23 Gsh 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

64 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Tophane afer Qafes Prishtine
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banese e re ne Tophane afer Qafes
80m2, tri dhoma, nje e dites, dy te fjetjes, shpajz, ballkon, shikon kah jug-perendimi
Kati 4, 5, 6,7,8, 9
Ka ashensor, uje 24 ore nderim i ri me standarde te mira
E gatshme per mobilim dhe vendosje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim