Banese 84m afer Viva Fresh ne lagjen e spitalit

Shitet nga: Patundshmeri 03 Gsh 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

67 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Banese me qera afer Viva Fresh te lagja e spitalit
Ndertim i bukur dhe modern e me standarde
84m2, tri hapsira, dhome e dites, dy dhoma te fjetjes, kuzhine, banjo, ballkon
Rruga e asfaltuar, me mundesi garazhimi
Kati i pare (mbi lokalet e biznesit)

Çmimi 67200 euro (800 euro per m2)

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim