Banese 90 m2 ne Dardani ne Prishtne

Shitet nga: Patundshmeri + qera 04 Gsh 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Shtet banesa ne perdhese ne Dardani afer stacionit te autobuseve
4 dhoma, nje sallon me kuzhine, tri dhoma te fjetjes
Ka gjelbrim perpara
Eshte e pershtatshme per lokal afarist
Eshte e pa renovuar dhe don renovim

Çmimi fillestar 130000 euro

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim