Banese 90m² ne Lagjen Kalabria-Prishtine

Shitet nga: Banesa 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

670 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet ose Ndrrohet Banesa Ne Kalabri/Emshir Me Ndonje Kvadrature Me Te Vogel.
Banesa Ka 90m2 Netto.

Orjentimi Lindja - Perendimi
Kati 8-te Lifti Punon Non-Stop

Banesa Ka Kete Renditje:
- Nje sallon
- Dy dhoma gjumi
- Kuzhine
- Koridor
- Dy Ballkona
- Nje banjo dhe
- Nje Tualet / WC

Dokumentacion te rregullt

Cmimi: 670 euro/m²

Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose ne adresen e-mail: bridge.elk@gmail.com Ju Faleminderit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim