Banese 90m2 afer shf "Ismail Qemali"

Shitet nga: Doni 24 Gsh 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit afer shf "Ismail Qemali"
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banese e renovuar dhe e mobilura
90m2 me sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, ballkon
Kati i dyte me shikim nga tri ane te ndertese juglindje, perendim, veri

Gjendet ne zone atraktive me mundesi per parkim, me infrastrukture bublike afer si shkolla fillore, ambulanta, qendra tregtare, terrenet sportive, ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim