Banese 92m Mati 1 Tregtia

Shitet nga: Fitim 02 Dhj 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

69 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 92 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 92 metra ne katin 8 (me lift). Eshte shume e pershtatshme per familje te medha. Izolimi eshte shume i mire dhe ka shum pak nevoje per ngrohje ne dite shume te ftohta. Secila dhome eshte mjaft funksionale. Ka dy banjo dhe nje depo. Per me shume informata na thirrni. Viber +37744167414
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim