Banese 98m2 ne Veternik te Lesna

Shitet nga: Patundshmeri + qera 04 Shk 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

69 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne katin e 7-te te ndertesat e Lesnes ne Veternik
Eshte e gatshme per mobilim
98 m2
Ka lift dhe ndertimi eshte me standarde te mira

Çmimi 69000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim