Banese II dhomeshe (Bregu i Diellit) Afer Ambula..

Shitet nga: Muse M. 19 Pri 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera Banesa II dhomeshe ne lagjen Bregu i Diellit (Zona Lindje) rruga 3, afer Ambulantes.

Posedon rezervuar uji per furnizim 24h si dhe klimatizim (kondicioner).

Gjendet ne katin pedhese.

Cmimi i negocushem.

049/179 723
044/279 232
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim