Banese Lagjja e Spitalit

Shitet nga: arber Sot 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjja e Spitalit
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten banesa mbrapa Royalit, 3 banesa me metrazha te ndryshme ,extra lire ndertim i mir.
Kontakt & Viber:Arberi::
arberani@hotmail.com
045/641- 794 dhe 045 /87 8-7 77
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim