Banese/Lokal ne shitje ne Bregun e diellit

Shitet nga: xhemajl 02 Nën 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

64 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i diellit 2, banesat e bardha
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa / Lokali te banesat e bardha ne katin perdhese e pershtatshme edhe per veprimtari afariste ka hyrje te veqant dhe parking te mjaftueshem.
Ka kete renditje 2 dhoma gjumi,sallon me kuzhin,banjo,shpajz,dhe 2 ballkone.
Te interesuarit te paraqiten ne keta numra telefoni:
049188093
044556422
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim