Banese Luksoze me Qira

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kosova Estate 16 Krr 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshojm me qira Banesen - te banesat e Tregtis, ne Mat


Banesa eshte ekstra luksoze,
Banesa ka 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhin, banjo dhe garazh.
Gjithashtu banesa posedon nxemje qendrore me briket, kamin,rezervar te ujit.
Eshte teresishte e mobiluar


Banesa leshohet me qira nga AP. Kosova Estate me cmim prej 600 eu,

Ne sherbimin tuaj

A.P KOSOVA ESTATE
PRISHTINE, KOSOVE
email: contact@kosova-estate.com
Mob: 049 711 555, 044 141 993
Tel: 038 748 582 , Mob: 044 141 993, 049 711 555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim