Banese Luksoze me qira

Shitet nga: shemsije Bytyqi 14 Pri 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë

Leshoj Banesen Luksoze me qira në Qender të Prishtinës

Banesa gjindej prane Restorant Rings, apo përballe Hotelit " Swiss Daymond" Banesa është tërsishte e renovuar, ka një sipe 45 m2 Kati V.
Eshte shume e përshtatshme për banim por mund të shfrytzohet edhe për zyre Afarizem.

Banesa ka nje dhome dite, kuzhine, koridor, banjo dhe terase, po ashtu për qeshtje te siguris është e siguruar .

Ju mund te me kontaktoni nga ora 8:00 deri 20:00.

044/169-210

Cmimi eshte sipas marrveshjës i diskutueshëm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim