Banese Luksoze ne Dragodan(Perball Maxi market)

Shitet nga: Alban 03 Qer 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   61 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa Luksoze ne dragodan(Perball Maxi market).
Banesa eshte komplet e mobiluar, dhome te fjetjes me dollap,Kuzhine,Mobilje te lekures komodine per tv,ne banjo ka jakuzi, te gjitha jane te reja shume pak te perdorura.
Banesa eshte ne kat te 7-te, lifti eshte me kartel.
Banesa ka ket perberje:
*Dhome te fjetjes
*Qendrim Ditor
*Banjo
*Depo
*Ballkon me pamje shume te mire.


Banesa nuk leshohet me qira dhe nuk behet ndrrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim