Banese Mati 1-Bregu i Diellit ,rruga -B-

Shitet nga: Pr Sot 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Mati 1 - Rruga - B - Prishtine
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
- SHITET Banesa :
- 90 m2 - Kati 1 ( 2 Dhoma Gjumi , 2 Banjo , 2 Ballkona dhe Sallon e Kuzhin - 28 m2 ).
Ndertim i Kualitetit te Lart siq shihet ne foto.
Ka ujë 24 ore, parking publik (garazh me telekomand shitet nese ju nevojitet).
Eshte e punuar me porosi personale qe nga fillimi.
Vetem bleres serioz.
Banesa eshte e Mobiluar.
-Tel : 045 509 404.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim