Banese Ndertim i Royalit 3 dhomeshe

Shitet nga: arber Sot 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Mati 1
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shiten dy banesa 114m² dhe 117m² ndertim i Royal- it ne rrugen B. Njera banese eshte me pamje nga rruga B orientimi Perendim, kurse banesa tjeter e ka orientimin jug-lindje. Banesat jane te gatshme per banim dhe jane shume funksionale. Banesat kane keto hapesira : - Banesa 114m², sallon me kuzhine e trepezari, 3 dhoma gjumi, 2 banjo,,ballkon. -Banesa 117m², sallon me kuzhine e trepezari, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, ballkon. Parking te mjaftushem, ujë 24 orë, ngrohje qendrore te qytetit. Qmimi eshte i diskutueshem.
045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim