Banese S= 65m2 ne Qender të Prishtinës

Shitet nga: AKS AGENCY 21 Pri 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesane qender te Prishtines,
Banesa ndodhet perball Hotelit Grand apo ma ndryshe fare afer Rektoratit te Universitetit te Prishtines.
Banesa KA siperfaqe 65 m2 dhe ka terase 10 m2 me një pamje shume te bukur kah qyteti.
Banesa ndodhet ne katin e Katert dhe ka kete renditje: Sallon te madh , Kuszhine me trepezari,( ka mundesi ndare edhe ne një dhome. Dhomen e gjumit dhe koridore të gjate, Banjo dhe ballkon si dhe terase pergjat gjithe baneses. Banesa eshte e renovuar tersisht dhe është e mobiluar bukur sikurse shifet ne foto.
Banesa ka nxemje qendrore , ashensori funksionon dhe ka mirmbajtje.. Banesa a siguri te edhe ne parkingun e automjeteve pasi qasje ne parking kane vetem banoret e nderteses. BAnesa ka dokumentacionin ne rregull, pronari i baneses eshte i pari dhe bartja mund te behet menjëhere.
Qmimi i baneses eshte 135000 euro.
Per te gjithe te interesuarit mund te kontaktojne:
Nne nr. e telefonit: 045 903 902 ose 044 361 189
e-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim