Banese afer Viva Fresh te lagja e spitalit

Shitet nga: Patundshmeri 03 Gsh 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 860 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 118 m2
Komuna: Prishtinë
Banese me qera afer Viva Fresh te lagja e spitalit
Ndertim i bukur dhe modern e me standarde
118m2, tri hapsira, dhome e dites, dy dhoma te fjetjes, kuzhine, banjo, ballkon
Rruga e asfaltuar, me mundesi garazhimi
Kati i shtate
ka lift dhe hapsire te mire publike

Çmimi 90860 euro (770 euro per m2)

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim