Banese afer shkolles sami frasheri

Shitet nga: fikrie 06 Pri 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
leshoj shpin me qira afer shkolles sami frasheri te toni market shtepia eshete e posa renovuar ne tersi dhe e mobiluar shtepia posedon 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin dhe banjo po ashtu ajo ka hyrje te veqant dhe ka parking per vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim