Banese apartment Kosove Kosovo Prishtina Prishti..

Shitet nga: VZ 05 Mar 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa e re e cila e ka stilin Amerikan ne dizjan me mure teper te larta. Gjindet larte ne katin e 7te (2 kate dyqane) ku eshte teper qetesi dhe ka pamje te bukura te qytetit. Banesa ka 3 dhoma te gjumit, 2 WC, dhe kuzhina e hapur me dhomen e dites. Njera dhome eshte master me WC/Tushin e vet (hymje private). Ka 2 nxemje me rryme dhe Nxemje/Klime (Samsung). Hymjet jane te sigurta me kartele dhe dera e hymjes eshte e blinduar. Sigurisht qe ndertesa e ka edhe liftin e ri me kartele.

Per me shume informata, ju lutem na beni nje tel: 045-446-500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim