Banese apo zyre me qera ne Ulpiane

Shitet nga: Delta 21 Mar 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qira banese 40 m2 te tregu ne Ulpiane, me saktësisht mbi kafenenë "RENNE" apo përballe kafe-picerisë "UNIVERS-i", në katin e pare, përbehet nga dy dhoma, korridori, banja dhe ballkoni. E përshtatshme edhe te perdoret për zyre, ordinance mjekësore, call center apo diç e ngjashme.Informata 045 588 135 ose 044 249 654 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim