Banese bregu i diellit

Shitet nga: Nevi 10 Maj 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

53 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa nuk ka ndermjetesues.Ka dy dhoma nje kuzhine, nje banjo dhe nje shpajz. Gjindet afer shkolles fillore "Iliria".
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim