Banese buze detit

Shitet nga: sami 19 Pri 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen buze detit ne Golem. Banesa ka 66 m2, ne katin e pare, komplet me orendi dhe me klimatizim. Ka oborr te gjelberuar me parking dhe bazen. Kompleksi eshte I rrethuar me roje 24 ore.
Bejme edhe ndrrim me banese ose truall ne prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim