Banese dydhomeshe ne Ulpiane

Shitet nga: Patundshmeri + qera 04 Gsh 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 51 m2
Komuna: Prishtinë
Banese ne Ulpiane afer soliterave ne ndertese 5 kateshe
Kati i dyte me shiqim kah soliterat
Dhome e dites me kuzhine, dhome e fjetjes, shpajz, banjo, ballkon i madh me shikim kah rruga dhe soliterat
Prone e shqiptarit nga fillimi
E mobiluar

Çmimi 62000 euro

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim