Banese dydhomeshe per qirqdhenje QENDER Rr.UCK

Shitet nga: **** 17 Mar 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Përshkrim i sendit
Leshoj me qira banesen, e cila gjindet ne rrugën e UÇK-ës, te restorant Derada perballe bankes Reiffaisen.Banesa gjindet ne katin e III-të, eshte e mobiluar ne teresi, dhe është në lokacion shumë të përshtatshëm për jetesë.
Banesa ka këtë renditje:
2. Dhoma gjumi,
1. Dhomë e ditës,
1. kuzhinë,
1. Ballkon,
1. Koridor,
1. Banjo,
1. shpajz,
1. landry.

Për informata në 044/049 123888, nga ora 8:00-20:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim