Banese e Tregtise prej 61m2 ne Prishtine

Shitet nga: Albani 02 Shk 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 61 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shes banesen 61m2, kati 5 ne rrugen Hajrullah Abdullau 35, banesat e Tregtise. Banesa ndodhet afer restoranit ish-Davidofi dhe ka pozit lindore, dmth eshte qetesi. Ka uje 24 ore me rezervar privat dhe ballkon te mbyllur. Banesa ka 2 dhoma te gjumit, banjon, qendrimin ditor, nje ballkon, kuzhinen. Çmimi i negociushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim