Banese e gatshme per banim

Shitet nga: Urim 02 Jan 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

43 900 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagja e spitalit
Sipërfaqe: 57,55 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shes banese me cmim te volitshem.Banesa eshte e gatshme per banim ne lagjen e spitalit,50 metra larg nga Super Viva.Banesa gjindet ne katin e pare dhe ka orjentim nga perendimi.Banesa ka 57,54 metra, ka leje ndertimi dhe perbehet nga nje sallon kuzhine,nje dhome gjumi,nje banjo dhe nje ballkon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim