Banese e madhe ne katine dyte ne Ulpiane

Shitet nga: Patundshmeri + qera 04 Gsh 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Prishtinë
Banese ne katine dyte afer shkolles fillore H. Prishtina ne Ulipiane
130 metra katrore ne dokumente e ne fakt eshte 182 m2
Sallon, kuzhine, kater dhoma te fjetjes, banjo e madhe, wc, dy ballkona kah dy anet e nderteses
Shiqon kah jugu dhe kah veri-perendimi
Kati i dyte

Aktualisht eshte shkolle e gjuheve me qera te mire

Çmimi per pak negocijim eshte 180000 euro

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim