Banese e re 92m2 afer Qafes Prishtine

Shitet nga: Doni 23 Gsh 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

73 600 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Tophane afer Qafes Prishtine
Sipërfaqe: 92 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banese e re afer Qafes

92 m2 me tri dhoma, nje e dites, dy te fjetjes, wc, banjo, kuzhine, shpajz, ballkon
Shikon kah jug-perendimi
Katet 4, 5, 6, 7, 8, 9
Ka ashensor dhe uje perhere

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim