Banese e re 52m2 ne Tophane

Shitet nga: Patundshmeri + qera 03 Gsh 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

41 600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa e re ne nje ndertim te bukur ne Tophane afer qendres (afer qafes)
52 m2 ne katin e trete dhe te nente
Ne katin e trete kushton 850 euro per meter
Ne katin e nente kushton 800 eurp per meter
Ka ashensor te mire,mundesi per parking, shkalle dhe korridore te gjera etj

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim