Banese e re 65m2 ne Tophane

Shitet nga: Doni 23 Gsh 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 750 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Tophane Prishtine
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
Ndertim i ri afer qafes dhe shkolles filllore Meto Bajraktari

Banese e re ne Tophane ne katin e pare dhe te dyte
65m2 me dy dhoma (e ndejes dhe e gjumit) me ballkon, banjo, kuzhine
Ka ashensor dhe uje 24 ore
Shiqon kah lindja

Çmimi forte i mire 750euro per m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim