Banese e re 66m2 ne Tophane

Shitet nga: Patundshmeri + qera 03 Gsh 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

52 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa e re ne Tophane ne ndertim te ri te mire afer qendres
66m2 ne katin 1, 2 dhe 9
Ne katin 1 deri 3 kushton 850 euro per meter
Nga kati 7 deri 9 kushton 800 euro per meter

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim