Banese e re 73m2 ne Tophane

Shitet nga: Patundshmeri + qera 03 Gsh 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 73 m2
Komuna: Prishtinë
Banese ne shitje ne Tophane afer qendres ne ndertim te ri modern
73 m2 ne katin e 2, 8 dhe 9
Ne katin 2 kushton 850 euro per m2
Ne katin e 8 dhe 9 kushton 800 euro per m2

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim