Banese e re 80m2 Mat afer Super Viva

Shitet nga: Doni 24 Gsh 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

52 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagja e spitalit afer Super Viva
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Banese e re 80m2 me tri dhoma (sallon i madh me kuzhine dhe dy dhoma te gjumit), banjo, ballkon
Kati i trete me ashensor
Ndertimi me standard te mre
Afer rruges kryesore ku eshte Super Viva dhe furra Diti

E gatshme per mobilim dhe banim

Çmimi eshte atraktiv 650 euro per m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim